Kontakt
Kontakt:

info @ domofon.gsm.pl

 

 

Domofon GSM

Nowość w urządzeniach dostępowych

W niniejszym serwisie oferujemy Państwu nową generację urządzeń - domofony GSM które do swojej pracy wykorzystują połączenie sieci komórkowej - nie trzeba więc do ich uruchomienia podłączać żadnej linii telefonicznej lub innych linii komunikacyjnych, wystarczy włożyć kartę SIM do domofonu GSM i podłączyć zasilanie.Innowacyjność urządzeń typu GSM Door Intercom

Globalny zasięg
Zasięg domofonu GSM nie jest ograniczony do standardowej słuchawki naściennej. Gdziekolwiek na świecie jesteś możesz odebrać rozmowę z gościem Twojego domu lub firmy. Nawet gdy jesteś na wakacjach możesz nie tylko wiedzieć kto czeka przed Twoimi drzwiami, ale również możesz udzielić mu dostępu.

Wygoda
Nie musisz podchodzić do słuchawki naściennej co często wiąże się z przechodzeniem do innego pomieszczenia a nawet i na inne piętro. Telefon komórkowy masz przecież zawsze przy sobie lub w zasięgu ręki.

Bezpieczeństwo
Obce osoby nigdy nie wiedzą czy jesteś w domu czy też nie ma w nim nikogo - bo Ty zawsze odpowiadasz na dzwonek do drzwi.

Łatwa instalacja - zwłaszcza istotne w istniejących już budynkach
Nie trzeba prowadzić instalacji okablowania w budynku co czasem jest bardzo problematyczne, instalować słuchawek wewnątrz domu (znacząco zmniejsza to koszt budowy instalacji).

Łatwa i bogata w opcje konfiguracja
Administrator może ustawiać wszystkie parametry urządzenia.
Zmiana numeru telefonu lokatora odbywa się poprzez wysłanie jednego SMSa na numer karty SIM urządzenia.
Całkowity koszt obsługi domofonu GSM to abonament miesięczny dla karty SIM wielkości kilkudziesięciu zł który będzie z pewnością niższy niż miesięczne utrzymanie techniczne tradycyjnej przewodowej sieci domofonowej budynku.

Domofony GSM działają w każdej Polskiej sieci GSM. Obecnie wszyscy operatorzy oferują już karty prepaid które po zasileniu niewielką kwotą mają ważność 1 roku połączeń wychodzących.

Porównanie cech oferowanych przez nas domofonów GSM

http://domofon.gsm.pl/zestawienie.mini.png